O nás

   Tento projekt vznikl z obrovské touhy, píle a radosti. Vše začalo tím, že mě z ničeho nic napadlo napsat knihu. Byl to odvážný krok, protože jsem před tím nenapsal ani čárku. Vždycky jsem na vše potřeboval velkou dávku odvahy, a tak mi také dlouhou dobu trvalo, než jsem se najisto rozhodl knihu napsat. Ego protestovalo, a tak moje první věty byly napsány až po dlouhých týdnech váhání a rozhodování. Jakmile jsem ale začal psát, šlo náhle vše samo.

   Knihu jsem psal s vášní, radostí a láskou. Nebylo dne, kdybych se vyloženě netěšil na to, že zrovna daný den budu psát. Kniha se psala opravdu sama a myslím si, že je to na ní znát. Ostatně napsání mé knihy s názvem Iluze doby, bylo jedním z hlavních důvodů, proč toto nakladatelství a knihkupectví vzniklo. Výtisk knihy by mě stál při nejmenším 30 tisíc korun a na internetu jsem sehnal jen málo ochotných lidí, kteří by se mou knihou zabývali, jelikož jsem nebyl známý a byla to má prvotina. A tak jsem dostal nápad. Založit si vlastní internetové nakladatelství a knihkupectví, které by lidem jako jsem já, pomáhalo ve splnění jejich snu. Lidem, kteří rádi píšou své knihy, ale nemají možnost je vydat či se bojí nebo stydí poslat své dílo k nahlédnutí nakladatelům. Toto nakladatelství primárně slouží pro začínající spisovatele, ale i známí autoři u nás mají vždy dveře otevřené. Naplnění mé vize bylo složité, ale dočkal jsem se. Naše nakladatelství je v dnešní době všech "Samonakladatelů" apod. velmi důležité. Je to velmi smutné, ale díla, která nám autoři vždy pošlou, jsou obsahově v pořádku, ale po technické stránce je to většinou špatné. I z tohoto důvodu tu jsme. Na rozdíl od samonákladu vám pomůžeme s technickou stránkou věci, korekturou, editací textu, zvolením správného písma, obálky, prodejem apod., což bez zkušeností s knihami nikdo z nás lidí dobře neudělá. Ať chcete nebo ne, je tomu opravdu tak. Jen sbíráním zkušeností v daném oboru se z člověka stane mistr, a tak i my jsme si museli projít všemi úskalími. Většinu zkušeností s vydáním a publikováním knih jsme si vyzkoušeli za vás, což je pro vás plus. Neustále se učíme a zdokonalujeme se právě díky vám a prací na knihách. Díky tomu se může spisovatel věnovat psaní a nemusí vymýšlet věci, jak knihu prodat, a jak vytvořit knihu tak, aby obstála i ohledně technické stránky.

   Věříme, že díky vám tato stránka bude vzkvétat a jednou se stane velmi oblíbenou stránkou na české „scéně“. Doufáme, že společně vytvoříme z tohoto nakladatelství a knihkupectví unikátní místo, které budou lidé rádi navštěvovat.  Jsme vděčni za každého autora na našich stránkách, a také za každého návštěvníka této stránky. Věříme, že se vám zde bude všem líbit. Přejeme vám všem hodně lásky, radosti, pohody a spoustu zábavy u čtení knih, které si u nás zakoupíte.