O nás

   Tento projekt vznikl z obrovské touhy, píle a radosti. Vše začalo tím, že mě z ničeho nic napadlo napsat knihu. Byl to odvážný krok, protože jsem před tím nenapsal ani čárku. Vždycky jsem na vše potřeboval obrovskou dávku odvahy, a tak mi také dlouhou dobu trvalo, než jsem se najisto rozhodl knihu napsat. Ego protestovalo a tak moje první věty byly napsány až po dlouhých týdnech váhání a rozhodování. Jakmile jsem ale začal psát, šlo náhle vše samo.

   Knihu jsem psal s vášní, radostí a láskou. Nebylo dne, kdybych se vyloženě netěšil na to, že zrovna daný den budu psát. Kniha se psala opravdu sama a myslím si, že je to na ní znát. Ostatně napsání mé knihy s názvem Iluze doby, bylo jedním z hlavních důvodů, proč toto nakladatelství vzniklo. Výtisk knihy by mě stál při nejmenším 30 tisíc korun a na internetu jsem sehnal jen málo ochotných lidí, kteří by se mou knihou zabývali, jelikož jsem nebyl známý a byla to má prvotina. A tak jsem dostal nápad. Založit si vlastní internetové nakladatelství, které by lidem jako jsem já, pomáhalo ve splnění jejich snu. Lidem, kteří rádi píšou své knihy, ale nemají možnost je vydat či se stydí poslat své dílo k nahlédnutí nakladatelům. Toto nakladatelství primárně slouží pro začínající spisovatele, ale i známí autoři u nás mají vždy dveře otevřené. Naplnění mé vize bylo složité, ale dočkal jsem. Toto nakladatelství je v dnešní době všech "Samonakladatelů" apod. velmi důležité. Je to velmi smutné, ale díla, která nám autoři vždy pošlou, jsou obsahově v pořádku, ale po technické stránce je to naprostá hrůza. I z tohoto důvodu tu jsme. Narozdíl od samonákladu vám pomůžeme s technickou stránkou věci, korekturou, editací textu, zvolením správného písma a obálky atd., což bez zkušeností s knihami nikdo z vás dobře neudělá. Ať chcete nebo ne, je tomu opravdu tak. Jen sbíráním zkušeností atd. se z člověka stane mistr, a tak i my jsme si museli projít všemi úskalími a všechny trable a zkušenosti jsme si vyzkoušeli za nás. Díky tomu se může spisovatel věnovat psaní a nemusí vymýšlet věci, jak knihu prodat a jak vytvořit knihu tak, aby obstála i ohledně technické stránky.

   Věřím,  že díky vám tato stránka bude vzkvétat a jednou se stane velmi oblíbenou stránkou na české „scéně“. Doufám, že společně vytvoříme z tohoto nakladatelství a knihkupectví unikátní místo, které budou lidé rádi navštěvovat.  Jsme vděčni za každého autora na našich stránkách, a také za každého návštěvníka této stránky. Věříme, že se vám zde bude všem líbit. Přejeme vám všem hodně lásky, radosti, pohody a spoustu zábavy u čtení knih, které si u nás zakoupíte.